Informácie pre zákazníkov z Moravy, Čiech a Slovenska

Pod tlačítkom Welte Glasurenpráškové glazúry:

efektné glazúry … KGE

lesklé glazúry … KGG

matné glazúry …KGM

kameninové glazúry … KGS

Pod tlačítkom PRISMA Flüssigglasurentekuté glazúry:

efektné glazúry  … FGE

lesklé glazúry … FGG

matné glazúry  … FGM

kameninové glazúry … FGS

Pod tlačítkom Farbkörper farbítka

Pod tlačítkom Dekorfarbendekoračné farby

Ak si v e-shope nakliknete glazúru, o ktorú máte záujem – napr. efektnú bledomodrú listrovú https://welte-glasuren.com/produkt/kge-109-luester-hellblau/ – vpravo vedľa nej vidíte cenové rozpätie balení (od 5,17 eur do 319,07 eur), v ktorých si môžete glazúru objednať.

Treba nakliknúť tlačítko “Wähle eine Ausführung“, zvoliť si množstvo (200 gr, 1 kg, 10 kg alebo 25 kg) a automaticky sa vám vpravo vedľa obrázku glazúry ukáže jeho cena (napr. za 200 gr cena 5,17 eur; za 1 kg cena 17,61 eur; za 10 kg cena 140,70 eur a za 25 kg cena 319,07 eur).Podľa zvoleného množstva balenia sa nad tlačítkom do koša (In den Warenkorb) ukážu množtevné rabaty pri odbere určiteho počtu glazúry. Napr. pre 10 kilové balenie od troch vriec (30 kg) je to 5 percent, od 10 vriec je to 10 percent.

Ceny sú vrátane nemeckého DPH, ktoré predstavuje 19 percent. V prípade, že ste živnostník a máte daňovú registráciu (IČO), vieme Vás v e-shope zaregistrovať ako neplatcu nemeckého DPH a z uvedených cien si môžete hneď odrátať 19 percent. To by boli potom Vaše nákupné ceny. Následne Vám ešte môžeme ponúknuť množstevné rabaty a v prípade pravidelnejšieho odberu ešte aj individuálne rabaty.

Na zistenie transportných nákladov treba nakliknúť na e-shopovej stránke celkom dole vpravo tlačítko “Versandarten“ alebo tento link: https://welte-glasuren.com/versandarten/ – a pod vlajočkou vášho štátu uvidíte transportné náklady z Nemecka v závislosti od hmotnosti balíka. Maximálna hmotnosť, ktorá sa dá poslať službou DPD je 31,5 kg vrátane obalu. Pri väčších množstvách posielame tovar špedičnými firmami. Tam sa cena stanovuje individuálne podľa aktuálnej ponuky špedície.

Okrem toho, pomerne často chodievame na Slovensko a glazúry vieme aj osobne priviezť.

Pin It on Pinterest

Share This